Meşhur Magnum reklamlarını bilmeyeniniz yoktur. Kadın seksi bacakları ve vücudu ile filmde görünür. Sonra iki ihtimal vardır. Kadın ya tek başına  yada bir erkekle birlikte ortamdan kaçar. Sonra bir anda dondurmayı paketinden çıkartır ve manyakça yalamaya başlar.

Reklam filminin sonunda – fakirin dondurması umuttur misali – seksi erkeği ve kadını veremeyecekleri bellidir. Eee bari arabayı verelim derler. Onuda çekilişle yaparlar.

Çekiliş hep aynıdır. Yalarsın dondurmayı, aaa bir bakmışsın sapı elinde kalmış. Bak sapına!  Orada bir numara. Gir şimdi magnum sitesine. Yaz bilgilerini ve saptaki numarayı. Tamam işte hepsi bu. Artık ferahlamışsındır ve üzerine arabam ‘olcek’ diye hayaller kurabilirsin.

Bu ihtişamlı reklamı yaz boyunca izler izler dururuz. Ama hiçbir yaz , yapılan çekilişin ihtişamla sunulduğunu görmeyiz. Kim aldı nasıl aldı, aldı da ne dedi bilmeyiz. Konu böylece kapanır.

Mesela neden bu yaz Orlando Bloom ve yanındaki güzel kadını davet etmiyorlar. TV8 ile anlaşarak çekilişi canlı yayında bir şov ile sunabilirler. Çelişi kazanan kişinin adı ve iletişim bilgileri zaten sitelerinden kayıtlı olduğundan, bu iki şanslı dondurma yalayıcı ile irtibata geçerek canlı yayına bağlamayı deneyebilirler. Böylelikle daha muhteşem bir şov olmaz mı?

Yıllardır magnum yalarım ve reklamlarını izlerim. Bayılırım ikisine de. Ama şu arabaları kim aldı , ne dedi, ne hissetti bir türlü öğrenemem.

Bu çubuklardan çıkan sayıları da hiç değerlendirmem. Alın size benim yaladığım son Magnum’un çubuğu. İlk değerlendiren yaşadı. Sonrakiler kullanamayacak.

Okuyamayanlar için bir de yazayım: 4NFN8t4R

Bu ilk Magnum yalamam değil, son da olmayacak. Bundan sonrakileri de buradan paylaşabilirim isterseniz.

Güle güle kullanın, bol bol hayal kurun.

Umudun esiri olduğumuz sürece yalamaya devam edeceğiz.